FRIGG Lucky Cream&Blush 0-6 mes.

€12.99 €10.83 bez DPH
Skladom

Dvojbalenie symetrických silikónových cumlíkov vo veľkosti 1, vhodnej pre deti vo veku 0-6 mesiacov, so vzorom motýľa.

Detailné informácie

Spokojnosť zákazníkov

Podrobný popis

FRIGG Lucky sú symetrické cumlíky s mierne splošteným cumlíkom v tvare slzy. Symetrické cumlíky vždy správne sedia v ústach dieťaťa, bez ohľadu na to, či sú otočené nahor alebo dole.

Cumlíky sú navrhnuté s plochejším krkom, aby sa znížil tlak na podnebie, ďasná a tiež znížilo riziko krivých zubov a krivého zhryzu. Ortodontický dizajn je ideálny pre podporu správneho vývoja detských zubov, čeľuste a podnebia.

Každý cumlík je strojovo testovaný na závadnosť, aby sa k našim najdôležitejším zákazníkom dostal vždy perfektný produkt.

FRIGG Lucky je inšpirovaný štvorlístkom. Štít má zvlnené okraje, ktoré sú v tvare listov štvorlístka a tieto listy fungujú ako vzduchové otvory. Okrúhly stred zvýrazňuje eleganciu cumlíkov.

Štvorlístok je všeobecne uznávaným symbolom šťastia kvôli svojej vzácnosti. FRIGG Lucky sú vyrobené tak, aby poskytovali deťom upokojujúce pocity a prinášali im šťastie. Tieto cumlíky sú kúzlom pre šťastie, ktoré rozjasní život každého dieťaťa.

Nový Click-lock™ systém odlišuje cumlík FRIGG od akéhokoľvek iného cumlíku na trhu. Vďaka novému 4-krokovému procesu spájania jednotlivých častí cumlíka je možné cumlík zostaviť jednoduchým kliknutím, bez použitia akejkoľvek sily. Vďaka tomu je cumlík ešte odolnejší ako predtým.

FRIGG je 100% dizajnovaný a vyrobený v Dánsku ako jediná značka cumlíkov na svete!

Každý cumlík je zároveň vyrobený na princípe zero-waste, čím sa minimalizuje odpad materiálu vďaka možnosti recyklácie. Cumlíky sú vyrábané s maximálny ohľadom na životné prostredie, a zároveň s dôrazom na uspokojenie potrieb najmenších detí.

FRIGG kladie dôraz aj na bezpečnosť – cumlíky sú vyrábané bez BPA, PVC a ftalátov, každý cumlík podstupuje stretch a vacuum test pred uvedením do predaja a sú vyrábané podľa najprísnejšej normy EN1400-A2.

 

Detaily cumlíka FRIGG Lucky

  • 100% navrhnuté v Dánsku
  • 100 % vyrobené v Dánsku
  • Z bezpečnostných dôvodov sa každý cumlík FRIGG podrobuje rôznym testom, ktoré stimulujú záťaž, ktorému je cumlík vystavený
  • Materiál štítu: Polypropylén (PP)
  • Bezpečnostná norma: EN1400 + test A2
  • So systémom Click-lock™

 

Detaily FRIGG Lucky veľkosti 1

  • Materiál: 100% prírodný kaučuk alebo lekársky silikón s povrchom SilkySoft™
  • Veľkosť: 27 mm
  • Tvar: Symetrický
  • Odporúčaný vek: 0-6 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: