Hryzátko Žirafa - Tikiri Safari

BIO kaučuk
Značka: Tikiri
€11.90 €9.92 bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Tikiri sú jediné hračky na svete vyrobené z BIO kaučuku. Všetky hračky od značky Tikiri sú vyrobené z čisto prírodných materiálov bez obsahu akýchkoľvek škodlivín. Sú ručne maľované netoxickými rastlinnými farbami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Žirafa je vyrobená z čisto prírodného BIO kaučuku. Neobsahuje žiadne plasty BPA, PVC, ftaláty a ani žiadne iné škodlivé látky. Je stvorená pre malé rúčky a prvé zúbky. Detičky obľubujú príjemnú vôňu a chuť kaučuku. Žirafa nemá žiaden otvor, ktorým by sa do vnútra mohla dostať vlhkosť a iné nečistoty.

Hračka je vhodná už od narodenia.

Tikiri sú jediné hračky na svete vyrobené z BIO kaučuku. Už dlho pestujú kaučukové stromy na svojich vlastných plantážach organicky a nedávno sa stali už oficiálne BIO hračkami. Dostali certifikát GOLS - Global Organic Latex Standard.

Všetky hračky od značky Tikiri sú vyrobené z čisto prírodných materiálov bez obsahu akýchkoľvek škodlivín. Sú ručne maľované netoxickými rastlinnými farbami. Vďaka ručnej práci je každé zvieratko jedinečné a prípadné drobné nerovnosti materiálu a odlišnosti v kresbe sú prirodzenou vlastnosťou.

Približné rozmery: 14 cm

Všetky Tikiri produkty sú vyrobené s ohľadom na životné prostredie. Vieme, že rešpektovať životné prostredie znamená rešpektovať celú našu planétu, ktorú tak chránime pre ďalšie generácie.

 

Vyrobené na Srí Lanke vo fair trade podmienkach.

 

Tento výrobok je v súlade s európskymi normami EN71, US ASTM F963. 

Predtým, ako dáte túto položku svojmu dieťaťu, odstráňte všetky obaly, doplnky a spojovacie prvky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Tikiri - jediné hračky na svete vyrobené z BIO kaučuku!

Kto by povedal, že taká krása vznikne z čisto prírodných zdrojov? Len miazga stromu Hevea. Žiadna ropa, žiadny plast, žiadna chémia a na konci žiadny odpad.
Tikiri sú jediné hračky na svete vyrobené z BIO kaučuku. Tikiri už dlho pestuje kaučukové stromy na svojich vlastných plantážach organicky a nedávno sa stali už oficiálne BIO hračkami. Dostali certifikát GOLS - Global Organic Latex Standard! 

detské hryzátko, detske hryzadlo, hryzatko, hryzadlo, prvé zúbky, hryzátko na prvé zúbky, hrkálka, bio kaučuk, kaučukové hryzátko