FRIGG Butterfly Cream&Blush 6+ mes.

€12.99 €10.83 bez DPH
Skladom

Dvojbalenie anatomických silikónových cumlíkov vo veľkosti 2, vhodnej pre deti vo veku 6 a viac mesiacov, so vzorom motýľa.

Detailné informácie

Zľava na všetko -10%s kódom : MDD
Sleva na vše -10%s kódem: MDD
Spokojnosť zákazníkov

Podrobný popis

FRIGG Butterfly sú anatomické cumlíky, ktoré kopírujú tvar úst. Cumlíky sú špeciálne navrhnuté tak, aby vyvíjali menší tlak na podnebie, ďasná a čeľuste, vďaka čomu sa zaraďujú k najšetrnejším typom cumlíkov. Tým sa znižuje riziko vývoja krivých zubov. Ortodontický dizajn je ideálny na podporu správneho vývoja detských zúbkov, čeľuste a podnebia.

Cumlíky sú vyrobené zo silikónu medicínskeho stupňa s novým povrchom SilkySoft™, ktorý predstavuje najvyššiu kvalitu silikónu s ešte mäkším povrchom ako predtým, pre prirodzenejšie satie a ešte bezpečnejšiu voľbu pre detské podnebie a ďasná.

Každý cumlík je strojovo testovaný na závadnosť, aby sa k našim najdôležitejším zákazníkom dostal vždy perfektný produkt.

Tvar cumlíkov FRIGG Butterfly pripomína motýľa. Štít so zvlnenými okrajmi má veľké vzduchové otvory pre väčšiu bezpečnosť a jeho okrúhly stred krásne zvýrazňuje eleganciu cumlíkov.

Nový Click-lock™ systém odlišuje cumlíky FRIGG od akéhokoľvek iného cumlíkov na trhu. Vďaka novému 4-krokovému procesu spájania jednotlivých častí cumlíkov je možné cumlíky zostaviť jednoduchým kliknutím, bez použitia akejkoľvek sily. Vďaka tomu sú cumlíky ešte odolnejšie ako predtým.

FRIGG je 100% dizajnovaný a vyrobený v Dánsku ako jediná značka cumlíkov na svete!

Každý cumlík je zároveň vyrobený na princípe zero-waste, čím sa minimalizuje odpad materiálu vďaka možnosti recyklácie. Cumlíky sú vyrábané s maximálny ohľadom na životné prostredie, a zároveň s dôrazom na uspokojenie potrieb najmenších detí.

FRIGG kladie dôraz aj na bezpečnosť – cumlíky sú vyrábané bez BPA, PVC a ftalátov, každý cumlík podstupuje stretch a vacuum test pred uvedením do predaja a sú vyrábané podľa najprísnejšej normy EN1400-A2.

 

Vlastnosti:

  • 100% navrhnuté v Dánsku
  • 100% vyrobené v Dánsku
  • každý cumlík musí prejsť naťahovacím a vákuovým testom
  • patentovaný Click-lock™ systém
  • materiál štítu: Polypropylén (PP)
  • bezpečnostná norma: EN1400 + test A2

Podrobnosti o silikónových cumlíkoch Butterfly veľkosti 2:

  • materiál: silikón medicínskeho stupňa s povrchom SilkySoft™
  • veľkosť: 30 mm
  • tvar: anatomický
  • odporúčaný vek: 6-18 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: