FRIGG Butterfly Cream&Blush 6+ mes.

€12.99 €10.83 bez DPH
Skladom

Dvojbalenie anatomických silikónových cumlíkov vo veľkosti 2, vhodnej pre deti vo veku 6 a viac mesiacov, so vzorom motýľa.

Detailné informácie

Spokojnosť zákazníkov

Podrobný popis

FRIGG Butterfly sú anatomické cumlíky, ktoré kopírujú tvar úst. Cumlíky sú špeciálne navrhnuté tak, aby vyvíjali menší tlak na podnebie, ďasná a čeľuste, vďaka čomu sa zaraďujú k najšetrnejším typom cumlíkov. Tým sa znižuje riziko vývoja krivých zubov. Ortodontický dizajn je ideálny na podporu správneho vývoja detských zúbkov, čeľuste a podnebia.

Cumlíky sú vyrobené zo silikónu medicínskeho stupňa s novým povrchom SilkySoft™, ktorý predstavuje najvyššiu kvalitu silikónu s ešte mäkším povrchom ako predtým, pre prirodzenejšie satie a ešte bezpečnejšiu voľbu pre detské podnebie a ďasná.

Každý cumlík je strojovo testovaný na závadnosť, aby sa k našim najdôležitejším zákazníkom dostal vždy perfektný produkt.

Tvar cumlíkov FRIGG Butterfly pripomína motýľa. Štít so zvlnenými okrajmi má veľké vzduchové otvory pre väčšiu bezpečnosť a jeho okrúhly stred krásne zvýrazňuje eleganciu cumlíkov.

Nový Click-lock™ systém odlišuje cumlíky FRIGG od akéhokoľvek iného cumlíkov na trhu. Vďaka novému 4-krokovému procesu spájania jednotlivých častí cumlíkov je možné cumlíky zostaviť jednoduchým kliknutím, bez použitia akejkoľvek sily. Vďaka tomu sú cumlíky ešte odolnejšie ako predtým.

FRIGG je 100% dizajnovaný a vyrobený v Dánsku ako jediná značka cumlíkov na svete!

Každý cumlík je zároveň vyrobený na princípe zero-waste, čím sa minimalizuje odpad materiálu vďaka možnosti recyklácie. Cumlíky sú vyrábané s maximálny ohľadom na životné prostredie, a zároveň s dôrazom na uspokojenie potrieb najmenších detí.

FRIGG kladie dôraz aj na bezpečnosť – cumlíky sú vyrábané bez BPA, PVC a ftalátov, každý cumlík podstupuje stretch a vacuum test pred uvedením do predaja a sú vyrábané podľa najprísnejšej normy EN1400-A2.

 

Vlastnosti:

  • 100% navrhnuté v Dánsku
  • 100% vyrobené v Dánsku
  • každý cumlík musí prejsť naťahovacím a vákuovým testom
  • patentovaný Click-lock™ systém
  • materiál štítu: Polypropylén (PP)
  • bezpečnostná norma: EN1400 + test A2

Podrobnosti o silikónových cumlíkoch Butterfly veľkosti 2:

  • materiál: silikón medicínskeho stupňa s povrchom SilkySoft™
  • veľkosť: 30 mm
  • tvar: anatomický
  • odporúčaný vek: 6-18 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: